Een nieuw gezicht voor centraal kantoor Amstelveen
![]() |
De dynamiek van Technische Unie
Flexibiliteit en transparantie. Dat past bij de dynamiek van Technische Unie. Daarom onderging centraal kantoor Amstelveen een metamorfose.
Nog makkelijker samenwerken
Veel open ruimtes, glazen wanden, flexibele werkplekken en gevarieerde overlegruimtes. De nieuwe indeling sluit aan op hoe mensen werken bij Technische Unie, vertelt Jan Janse, directeur Diensten. “We wilden een open werkomgeving creëren met ruimte voor inspiratie en concentratie. Een ruimtelijk opgezette omgeving die samenwerken nog makkelijker maakt en die past in deze tijd.”
Elkaar ontmoeten in open ruimtes
Ook Heleen Mes, directeur P&O, is zeer enthousiast. “We werken nu met veel mensen samen in één ruimte. Collega’s staan direct met elkaar in contact, waardoor het makkelijker is om elkaar te ontmoeten. Ook heeft elke afdeling nu een eigen centrale ontmoetingsplaats. Het nieuwe interieur past erg goed bij de identiteit van Technische Unie. Wij zijn er dan ook erg blij mee.”
Terug naar nieuwsoverzicht
Tweet
Onze vacatures
-
Leeuwarden
-
Utrecht
-
Amsterdam Sloterdijk
Meest gelezen
- Onze mensen maken het verschil - Heleen Mes, Directeur HR
6-12-2011
- Continue in beweging - Hans van der Wal, Regiodirecteur
31-01-2012
- Kansen zien en benutten - Yvan Dejaehgere, Directeur
12-01-2012
- Inkoop gaat verder - Ron Kompeer, Manager Productgroep
12-07-2011
- Een nieuw gezicht voor centraal kantoor Amstelveen
6-12-2011





