Vrijheid in mijn werk
|
|
Het eerste jaar van Arthur Scherder - Management Trainee
Interessante projecten, verschillende afdelingen, trainingen en coaching. Dit past helemaal bij wat ik zocht. Na mijn afstuderen wilde ik graag marketing ontdekken bij een groot, professioneel bedrijf. Dat is me niet tegengevallen: ik krijg veel vrijheid en kan bij iedereen aankloppen met mijn vragen.
Leerzame periode
Na mijn studies - Commerciële Economie en Bedrijfskunde, en een master in Marketing - startte ik bij de afdeling Marketing. Daar werkte ik de afgelopen maanden aan een multidisciplinair project over ons promotiebeleid. Een jaar later ben ik nog steeds tevreden: na deze leerzame periode blijf ik met plezier bij Technische Unie. Binnenkort begin ik aan een nieuw project op afdeling inkoop.
Leuke initiatieven en kansen
Ik ben vooral blij met de ruimte die ik krijg. Er komen spontaan veel leuke initiatieven op mijn pad. De kans om samen met anderen een jongerenplatform op te richten greep ik bijvoorbeeld met beide handen aan. We zijn nu in de opstartfase om de evenementen op te zetten. Genoeg projecten met volop nieuwe uitdagingen en nieuwe kansen.
Terug naar nieuwsoverzicht
Tweet
Onze vacatures
-
Utrecht
-
Amstelveen
-
Amstelveen
Meest gelezen
- Onze mensen maken het verschil - Heleen Mes, Directeur HR
6-12-2011
- Continue in beweging - Hans van der Wal, Regiodirecteur
31-01-2012
- Kansen zien en benutten - Yvan Dejaehgere, Directeur
12-01-2012
- Inkoop gaat verder - Ron Kompeer, Manager Productgroep
12-07-2011
- Een nieuw gezicht voor centraal kantoor Amstelveen
6-12-2011

.jpg)


