Hanane Ben Ali

Hanane Ben Ali
Telefoniste
Verkoopkantoor Gouda
'Na mijn handelsopleiding ben ik begonnen als administratief medewerkster bij een zakelijke dienstverlener. Daar ben ik doorgegroeid naar teamleider callcenter, een functie die ik acht jaar vervuld heb. Ik maakte soms werkdagen van tien uur, en als ik dan thuiskwam was ik vaak nog met mijn gedachten bij werksituaties. Tijdens een reis naar Thailand heb ik besloten dat ik wat anders moest zoeken, een leuke baan die minder belastend was voor mijn privéleven. Via het uitzendbureau ben ik bij Technische Unie terechtgekomen.
Als telefoniste krijg ik veel verschillende klanten en leveranciers aan de lijn, dat maakt het afwisselend. Daarnaast verricht ik administratieve werkzaamheden en ben ik inmiddels begonnen aan een interne opleiding voorraadbeheer. Daarmee kan ik straks de fysieke voorraad van ons servicecentrum controleren. Ik vind het erg prettig dat je hier de vrijheid krijgt om extra taken op te pakken.
Sommige vrienden vroegen me of ik geen stap terug deed door deze functie aan te nemen. En in het begin twijfel je toch altijd of je wel de juiste keuze hebt gemaakt. Maar na de VIP-cursus, een introductieprogramma voor alle nieuwe medewerkers van Technische Unie, was elke twijfel verdwenen. Door de uitleg over wat Technische Unie doet en hoe de processen lopen, maar ook door rondleidingen door de distributiecentra in Alphen en Strijen, leer je het bedrijf en veel verschillende mensen kennen. Dan ontdek je pas goed wat voor leuk bedrijf dit is.
Technische Unie is naast een zeer servicegerichte organisatie en betrokken werkgever voor mij ook een bron van mogelijkheden voor de toekomst. Wil je een andere kant op binnen de organisatie, dan is dat altijd bespreekbaar en wordt er gekeken hoe je die stap kunt maken. Zo gaat hier in Gouda mijn collega die verantwoordelijk is voor de financiën over niet al te lange tijd met pensioen. Met mijn manager heb ik besproken of ik haar functie zou willen overnemen, en wat daarvoor nodig zou zijn. Ik ben dus zeker niet minder ambitieus dan voorheen; het verschil is alleen dat ik op dit moment ook nog van mijn privéleven kan genieten.'
Onze vacatures
-
Utrecht
-
Amsterdam Sloterdijk
-
Amsterdam Sloterdijk
Recent nieuws
- Een beetje eigenwijs en boordevol ambitie
19-04-2012
- Persoonlijk én digitaal - Gerard Kamsteeg, Manager eBusiness
5-04-2012
- Overal groene vrachtwagens
5-04-2012
- Door in gesprek te gaan gaf ik mijn ambitie vorm
14-02-2012
- Nieuw: maak je persoonlijke nieuwsselectie
14-02-2012


